Дитяча пірамідка: 18 способів гри

Дитяча пірамідка така проста і в той же час багатофункціональна іграшка. Для діток від 6 місяців до 1,5 року ми підготували список цікавих ігор, в які можна грати разом з малюком за допомогою іграшкової дерев’яної пірамідки. Їх виявилося аж 18!

  1. “Будуємо вежу” – запропонуйте дитині закрити очі і побудувати вежу. Впорався? Зберіть ще раз, але вже без стержня!
  2. “Кочу-верчу” – спробуйте катати кільця від піраміди на підлозі один одному або закручувати дзигою. Відмінне тренування спритності і дрібної моторики.
  3. “Гумова вежа” – спробуйте одягати гумки для волосся (або грошей) на стрижень вежі. Рекомендуємо використовувати гумки різного розміру.
  4. “Неправильна рибалка”. Рибки-кілечка випадково опинилися на березі і їх терміново потрібно повернути в воду. Використовуйте спицю з двосторонніми обмежувачами для того, щоб повернути “рибок” в воду.
  5. “Снайпер” – візьміть невелику коробку, відерце або будь-яку іншу ємність і кидайте колечка від піраміди туди з відстані. Чи не заступаємо за лінію “пострілу”?
  6. “Чаювання з бубликами” – чудова гра для сортування за кольором і розміром. Сідаємо з іграшками пити чай, пропонуємо великим лялькам великі кілечка, середнім – поменше. Мишкові пропонуємо жовту бублик з медом, конячці – зелену з травичкою і т.д.
  7. “Три ведмеді” – розігруємо відому казку на пальчиках: підбираємо 3 “ведмедиків” за розміром, а для Марійки – колечко під колір сукні.
  8. “Доповни малюнок” – малюємо різні предмети з круглими елементами. І круглі частини предметів замінюємо кільцями пірамідки, підібравши їх потрібного розміру: трактора – колеса, сніговику – кулі і т.д.
  9. Малюємо кільця на папері, використовуючи частини пірамідки, як трафарет. І розмальовуємо відповідно до кольору.
  10. “Пускаємо плоти” – колечка пірамідки – це плоти, закладіть пробоїни пластиліном або масою для ліплення відповідно до кольору і пускайте на воду!
  11. “Залізниця” – будуємо з кілець поїзд і садимо по вагонах фігурки. У кожної фігурки є кольоровий квиток (робимо з кольорового паперу) в відповідний колір вагона.
  12. “Інший стрижень” – нанизуємо колечка на інші стрижні з підручних предметів! (Наприклад, на ручку ополоника, точило для ножів або олівець)
  13. “Веселі доріжки” – викладаємо різнокольорові доріжки від мами ведмедиці до ведмежаті за кольорами і розміром. А ще по такій доріжці можна пройтися босоніж самому малюкові!
  14. “Покатушки” – робимо гірку з підручних засобів і скочується з них кільця пірамідки. Чиє колечко далі покотилося?
  15. “Маленький детектив” – викладаємо кілечка і просимо дитину запам’ятати, потім закриваємо очі і рахуємо до п’яти. Яке кілечко пропало?
  16. “Витягни з мішечка” – складаємо все кілечка пірамідки в мішечок (наприклад, з під лото) і просимо малюка витягнути “в сліпу” найбільше кільце. Після цього знову найбільше з решти і т.д. Починати можна і в зворотному порядку з найменшого.
  17. “Шнуровка” – нанизуємо кілечка на мотузочку, катаємо їх з боку в бік, нахиляючи то в одну, то в іншу сторону.
  18. “Знайди місце” – малюємо на папері кільця відповідно до розміру кілець піраміди, розмальовуємо. Після цього просимо дитину розкласти колечка за кольорами. Вийшло? Ускладнюємо завдання – розфарбовуємо кільця на папері в відмінні кольору від кольору кілець пірамідки і просимо малюка розкласти кільця за розміром.
Читайте також  Чи шкідливе швидке схуднення?

А купити пірамідки та інші дерев’яні розвиваючі іграшки у магазині Тотоша https://totosha.com.ua/g10776592-derevyannye-razvivayuschie-igrushki/igruski-tm-poznavalka