Домашні маски для обличчя від зморшок: які найефективніші?

Ботокс , мезотерапія, біоармування, хімічний пілінг , шліфування лазером – чого тільки не роблять жінки, щоб позбутися від зморшок .

Ефективно? Так. Але одночасно дорого, а іноді боляче.

Домашні маски для обличчя від зморшок діють так само ефективно, якщо займатися обличчям регулярно.

Як працюють домашні маски для обличчя від зморшок

У складі таких домашніх масок – тільки натуральні легкі компоненти. Вони гарантовано не зашкодять шкірі (алергію не враховуємо, тут все індивідуально), в них немає ніякої хімії. Саме тому працює засіб на шкірі трохи повільніше, ніж професійна косметика. Звідси два основних моменти: потрібно робити маски регулярно і не чекати чудес на наступний день.

Безумовно, після першого ж застосування шкіра порожевіє, розгладиться, обличчя стане свіже. Але щоб отримати ефект ліфтингу і позбавлення від явних шкірних заломів (зморшок), буде потрібен час. Як правило, бажаний ефект настає після повного курсу процедур. Скільки це? Класична схема – 10 нанесень по два в тиждень (частіше можна). Таким чином, візуальне перетворення настане через 5-6 тижнів.

Як компоненти найефективніших масок для обличчя від зморшок використовуються:

  • молочні продукти (вершки, сир, молоко, кефір, сметана);
  • мед ;
  • яйця;
  • фрукти і ягоди (яблуко, абрикос, персик, полуниця, смородина та ін.);
  • овочі та зелень (картопля, огірок, помідор, петрушка);
  • косметичні масла ;
  • желатин;
  • гліцерин;
  • крохмаль .

Компонувати компоненти потрібно з урахуванням віку і стану шкіри, схильності до алергічних проявів.

Пам’ятайте і про правила використання готового складу:

  1. наносите тільки на чисте і оброблене тоніком обличчя. Це дозволить активним компонентам попрацювати краще;
  2. використовувати приготовлений склад вдруге не можна. Користь натуральних компонентів недовговічна, через 40-50 хвилин вони руйнуються. Так що ніякого толку від маски не буде, а ось проблеми можуть з’явитися;
  3. тримати маску на обличчі довше півгодини немає сенсу;
  4. змивати склад важливо теплою водою, причому желатинові і крохмальні склади – вкрай акуратно, щоб не пошкодити цілісність дерми.

Використання масок для обличчя від зморшок в домашніх умовах комфортне і нескладне. Найкраще на час процедури прилягти, закрити очі і повністю розслабитися.

Найефективніші маски для обличчя від зморшок: з молочними продуктами.

Найпростіша маска, яка допоможе зняти напругу з шкіри, розгладить і наситить її, – домашня сметана. Магазинна не підійде: кількість жиру в ній низька, кислотність підвищена, до того ж є небезпека купити продукт з невластивими сметані компонентами. Сметану потрібно розподілити по обличчю, змити через двадцять хвилин.

Читайте також  Жіночі колготки: як вибрати потрібні по розміру, щільності і складу

Змішані склади готуються з компонентів, узятих в рівній кількості.

Мірка – стандартна столова ложка:

  1. сметана, мед, жовток, банан в рівній пропорції. Жовток один. Цей склад відмінно працює на віковий шкірі, яка має багато глибоких заломів;
  2. сметана, петрушка по 1 ст. ложці. Петрушку розтерти в ступці або подрібнити в блендері;
  3. блакитна глина, сметана, сік свіжого лимона, мед. Цей склад дуже популярний через свою приголомшливою ефективності. Не випадково відомий він як «Маска Клеопатри»;
  4. спіруліна (водорості в таблетованій формі, на одну маску 4-5 розтертих таблеток), половина яйця (при жирній шкірі взяти білок, при сухій – жовток), сметана, борошно з змеленого рису;
  5. сир високої жирності, жовток;
  6. жирний сир, масло оливи, морквяний сік, нормальної жирності молоко;
  7. сир, вершки жирні, сік моркви. Цей склад особливо хороший для в’янучої вікової шкіри. Наносити його потрібно не тільки на обличчя, але і на область ключиць, шиї, декольте. Після зняття маски добре б зробити крижане протирання замороженою водою.

Найефективніші маски для обличчя від зморшок: овочі та фрукти

Шкіра у всіх різна, а кислотність овочів і фруктів висока. Тому будьте обережні з нанесенням на шкіру сирої м’якоті або соку. Може початися шкірна реакція, особливо якщо ви схильні до алергії. Перш ніж вперше використовувати маску, непогано б провести стандартні проби: нанести трохи маски на ліктьовий згин або зап’ястя.

Варіанти домашніх масок для обличчя від зморшок:

  1. cваренний в мундирі, очищені картоплини (2 ст. ложки), пісне масло (1 ч. ложка), 5 мл гліцерину (є в будь-якій аптеці), по 1 ст. ложці молока і сметани. Час дії – 15 хв;
  2. пюре свеженатертої ріпчастої цибулини в рівній пропорції з медом і молоком;
  3. Пюрувати відварну картоплю, кисле молоко (біокефір) і свіже пюре моркви. Обов’язково накласти на шию, декольте;
  4. складний склад з пюре авокадо і стиглого банана (по 1 ст. ложці), рідкого меду (1 ст. ложка без гірки), сирого жовтка, оливкової або лляної олії (1 ст. ложка). Ідеальний варіант для в’янучої шкіри;
  5. полуниця свіжа (4 середніх або 5 великих ягід), персикове косметичне масло (1 ст. ложка), мед рідкий або розтоплений на водяній бані (1 ст. ложка);
  6. м’якоть 20 вишень або 10 черешень, лляне масло (3 ст. ложки), борошно біла (2 ст. ложки).
Читайте також  Що ефективніше – лазерна або фотоепіляція?

Вираженим підтягуючим ефектом володіють багато косметичних масел, які продаються в аптеках абсолютно недорого. Для розслаблення глибоких зморшок хороші масла виноградної кісточки, пшеничних паростків, персика, троянди, ялиці, обліпихи, будяків, апельсина, рицини (касторова).

Харчові олії (льон, кунжут, соняшник, олива) теж використовуються в масках для обличчя від зморшок. У домашніх умовах ефективно бореться із зморшками екстракт алое – ще один дешевий аптечний препарат. Його можна наносити і на обличчя, і на нижню повіку, і на «гусячі лапки». Ознаки старіння шкіри, в тому числі зморшки, можна знижувати відварами цілющих трав: ромашки та деревію, лаванди і календули, шавлії і звіробою. Змішуючи їх з маслами, медом, яйцем, ви отримаєте прекрасну ефективну маску.

Найефективніші маски для обличчя від зморшок: крохмаль і желатин

Саме ці харчові продукти завоювали репутацію домашнього замінника ботокса. Як це не дивно, але ефект розгладження зморшок, в тому числі глибоких, справді є. Вся справа в унікальному складі.

Наприклад, в крохмалі маса корисних речовин, включаючи рідкісні форми вітамінів. Саме тому курсове застосування крохмальних масок змушує шкіру прискорювати вироблення колагену. А значить, шкірні заломи вирівнюються, дерма відновлюється і наповнюється цілющою силою. Для жінок у віці це просто чудо-засіб домашній косметології.

Принцип змішування маски на основі крохмалю простий: базовий продукт потрібно змішати з рідкою основою і маслом. При цьому крохмаль і рідина беруться в рівній пропорції, а масло – в половинній. Крохмаль можна брати будь-який, і картопляний, і кукурудзяний. Розводити його потрібно до консистенції клею. Ось які варіанти можуть бути:

  1. крохмаль, молоко, масло персика;
  2. крохмаль, тепла вода, один збитий в піну білок, пів-ложечки чайної соку лимона;
  3. картопляний крохмаль, сіль (половина 1 ст. ложки), підігріте молоко, десертна ложечка меду;
  4. біокефір або звичайний кефір, крохмаль, збитий білок. Додатковий ефект маски – відбілювання;
  5. половина помідора, натерта на дрібній тертці, сирий жовток, крохмаль, оливкове або лляне масло;
  6. бананова м’якоть, вершки і крохмаль.
Читайте також  Яка чистка обличчя краща: механічна, вакуумна, ультразвукова або комбінована?

Желатин перед застосуванням потрібно розпустити згідно з інструкцією, але з деякими нюансами. Наприклад, воду можна замінити молоком, вершками, свіжим фруктовим або овочевим соком, відваром цілющою трави. На столову ложку порошку потрібно близько 8 ложок рідини. Через півгодини замочений порошок потрібно прогріти над киплячою водою – вийде рідка желатинова основа. В принципі, вже сама по собі вона є прекрасною підтягувала маскою. Її потрібно негусто нанести і акуратно змити після висихання.

Але чудовий ефект можна підсилити.

Найефективніші маски для обличчя від зморшок на основі желатину наступні:

1. розпущений желатин змішати з рідким розчином вітамінів А (ретинол) і Е (токоферол), узятим з розрахунку пів чайної ложки на всю кількість желатину. Потім додати екстракт алое і будь-яке антивікове косметичне масло, наприклад, персикове (по чайній ложці кожної речовини);

2. залити желатин молоком, розпустити, а потім з’єднати з протертим сиром (1 ст. ложка);

3. в розтоплений желатиновий порошок влити кефір (взяти по столовій ложці компонентів), покласти борошно (1 ч. ложка), все збити і відразу використовувати;

4. з’єднати порошок сухого желатину (1 ч. ложка), мед (3 ст. ложки), гліцерин (півсклянки), саліцилову кислоту (1 грам), залити все ½ склянки води, прогріти в гарячій воді до розчинення. Остиглу масу збити, акуратно нанести. Використовувати маску ввечері, години за два до відходу до сну, а зберігати на дверцятах холодильника. Перед нанесенням зігріти масу в руках;

5. водорості спіруліна в поєднанні з желатинової основою – це щось неймовірне по ефективності. 4 таблетки пресованих водоростей потрібно розтерти, залити невеликою кількістю холодного окропу і додати в желатинову основу. Збагатити суміш ½ ч. ложки свіжого соку лимона і відразу використовувати.

Загалом, зморшки можна тримати під контролем і без допомоги професійних косметологів з їх арсеналом дорогих, хоча і ефективних засобів. Домашні маски допоможуть зберегти природну красу на довгі роки.

Джерело