Максим Кріппа: “Давайте зробимо благодійність новою модною тенденцією!”

Естафета добрих справ

У 2020 році суспільство як ніколи потребує благодійних ініціативах.  Бурхлива пандемія COVID-19 і супутній їй карантин підкосили багатьох: починаючи зі звичайних громадян і закінчуючи великими компаніями.  Однак навіть в критичний економічний період українські підприємці знаходять час допомогти особливо вразливим людям.  Наприклад, так робить Максим Кріппа.  

Багато добра не буває

Максим Кріппа: Спочатку це був не зовсім інтернет-челендж.  Ще з березня, після оголошення пандемії, я і мої брати, Руслан і Олег, почали допомагати тим, хто виявився особливо вразливим під час пандемії. Таких масштабних спалахів вірусних захворювань сучасний світ ще не бачив.  Ситуація до жаху безпрецедентна.  Ми не могли залишатися осторонь.  З тих пір по черзі робимо пожертвування в різні благодійні організації та скидаємо в загальний чат фото чеків.

Потім я взяв участь у проекті сайту Rozetka, “Нової пошти” і фонду “Життєлюб”.  Суть ось у чому: купуєш онлайн продуктові набори, які відправляють пенсіонерам додому, щоб ті не виходили на вулицю.  Тоді і вирішив перетворити свою сімейну активність в щось більше і підключити інших людей.  Так з’явилася “Естафета добрих справ”.  Назву придумала дружина, коли подивилася документальний фільм про естафету Олімпійського вогню.

Ще мене надихнули інші бізнесмени.  Наприклад, Олег Гороховський, Євген Черняк, Володимир Яценко, Андрій Федорів та інші купують для лікарень апарати штучної вентиляції легенів.  Навіть компанії на кшталт Bolt роблять внесок – служба таксі пропонує медикам безкоштовно їздити на роботу і назад.

Хороший приклад заразливий

Максим Кріппа: Існує така думка, що допомога повинна бути тихою.  Але я дивлюся на це інакше.  Як відомо, приклад заразливий.  Чому б не зробити його гарним?  Потрібно розповідати про свою акцію, програму або простий інтернет-челлендж так, щоб мотивувати людей.  Якщо придумали, як допомогти державі в боротьбі з пандемією – навчіть оточуючих.  А далі – вибір кожного: чинити так само або звинувачувати інших в піарі, нікому не допомагаючи.

Читайте також  Злата Огнєвіч про особисте: артистка презентувала новий альбом "Богиня"

Максим Кріппа: Досить опублікувати в соціальній мережі пост з хештегом # естафетадобрихсправ.  У пості розкажіть про свій нещодавній хороший вчинок і відзначте трьох друзів, які повинні зробити так само.  Грошову пожертву робити необов’язково.  Поділитися можна знаннями, фізичної допомогою, словами підтримки.  Або вислухати чиюсь історію і дати пораду.

Запускаю челлендж #эстафетадобрыхдел

Сейчас взаимовыручка и поддержка особенно важны. В зоне риска пожилые люди и…

Опубліковано Максимом Криппою Субота, 30 травня 2020 р.

Наприклад, себе я не обмежую онлайн-допомогою.  Іноді розраховуюся замість стареньких на касах, розводжу пакети з продуктами людям з інвалідністю.  До слова, наш невеликий челлендж відразу став міжнародним.  Олег з 2015 року живе в США і зараз допомагає місцевим нужденним.

Максим Кріппа: "Давайте зробимо благодійність новою модною тенденцією!"
Спочатку це був не зовсім інтернет-челендж.  

Бачите, як все просто?  Давайте зробимо благодійність новою модною тенденцією!

А недавно ми розповідали про 5 простих правил благодійності.