Поради по догляду за шкірою взимку

Температура повітря знижується, потреба шкіри в догляді збільшується. Тільки за допомогою правильних дій можна запобігти появі сухості, свербежу та зморшок. Ми підкажемо, як правильно доглядати за обличчям і вирішувати виниклі проблеми.

1. Затримати вологу в шкірі

Щоб бути здоровою і красивою, шкірі потрібна волога. У зимові місяці сухе повітря швидко виводить зі шкіри воду, а тертя об товсті шари одягу підсилює ефект висихання. Тому одного зволоження тут буде недостатньо. Краще рішення – комбінація жиру і зволоження. Зверніть увагу на те, щоби ваш крем містив частку жиру – він лягає на шкіру захисним шаром і запобігає її сухості.

Порада: за допомогою невеликої хитрості можна зробити звичайний зволожуючий крем ідеальним засобом для догляду в зимовий час. Просто додайте до крему пару крапель натурального масла (наприклад, мигдалевого або кокосового), змішайте і користуйтеся.

2. Надмірний контакт з водою

Звичайно, ванна з піною добре розслабляє і зігріває. Але з точки зору догляду за шкірою купання в теплій воді – не дуже гарна ідея. Вона витягує зі шкіри багато жиру і ще більше висушує вразливу зимову шкіру. Тому старайтеся не захоплюватися прийомом душу або ванни, регулюйте температуру, уникаючи дуже теплої води.

Порада: якщо шкіра взимку сильно лущиться і сохне, перед прийняттям  душу втирайте в шкіру тіла чисте оливкове масло. Це допоможе шкірі очиститися при контакті з водою, але при цьому вона не втратить жир.

3. Підбір очищення

Регулярне очищення повинне проводитися і взимку. Бруд, сліди впливу навколишнього середовища, макіяж повинні завжди видалятися, тому що через них шкіра дратується. Рекомендується очищати шкіру вранці і увечері. Але потрібно враховувати дуже важливий момент: шкіра не повинна втрачати жиру більше, ніж отримує. Тому не можна користуватися милом і засобами, що його містять. Замість них краще вибрати молочко для очищення або крем. До речі, вони наносяться на суху шкіру, а не на вологу.

Читайте також  Як вирватися з циклу негативу

Порада: щоб підсилити ефект, молочка, що очищає попередньо розігрійте його. Це зробить консистенцію рідшою, і шкіра легше вбере її.

4. Грубе витирання

Суха шкіра не виносить надлишкових або різких дотиків – це потрібно пам’ятати при витиранні обличчя рушником. Щоб не пошкодити шкіру, потрібно акуратно притуляти його до обличчя, уникаючи тертя.

Порада: щоб додатково захистити шкіру при висушуванні, після душу потрібно втерти в неї пару чайних ложок натурального масла і м’яко промокнути рушником. Масло з’єднається з залишилася на тілі водою в емульсію, яка ефективно подбає про шкіру.

5. Доступ повітря

Товстий шерстяний светр, колготки, шарф і шапка: в холодну пору року ми кутається в теплі речі з голови до п’ят. Вони зігрівають, але погано впливають на шкіру. Тертя об одяг дратує її і провокує подальше висушування. Тому шкірі необхідно забезпечити доступ до повітря. Теплі кімнатні температури роблять це можливим, але, на жаль, вони також завдають шкоду, бо тепло підсилює ефект випаровування. Насолоджуватися і отримувати користь від повітря може тільки той, хто створює достатню вологість вдома. Можна використовувати спеціальні зволожувачі або ставити на радіатор плоскі, заповнені водою чаші.

Порада: самопочуття залежить не тільки від стану шкіри, але і носа. Додай пару крапель ефірного масла в миску з водою. Тепло почне випаровувати воду і створить ароматну серпанок в кімнаті. Взимку особливо приємні запахи ванілі, кориці і сандалового дерева.

6. Захист від сонця

Якщо температури далекі від тропічних, це не означає, що сонце втрачає силу. Навіть в найхолодніші дні ультрафіолетове випромінювання здатне завдати шкірі серйозної шкоди. Тому захисні заходи обов’язкові. Особливо це стосується тих, хто працює або довго перебуває на вулиці. Захисту потребують також руки, шия, зона декольте. Практичне рішення – креми з сонцезахисним фактором. Використання крему обов’язково в горах, тому що сонячне випромінювання там особливо інтенсивне.

Читайте також  Вибір ідеальної кофти на сайті lurex.in.ua

Порада: зволожуючі креми для тіла після засмаги дають шкірі солідну порцію вологості. Оскільки їх консистенція дуже рідка, потрібно додати в них пару крапель олії.

7. Зволоження зсередини

Підтримка вологості шкіри – це не тільки зовнішній процес. Забезпечення організму достатньою кількістю води набагато ефективніше кремів, тому випивайте за день не менше 2 літрів води. Це дуже важливо не тільки для шкіри, але і загального самопочуття. Альтернатива воді – несолодкі чаї та трав’яні настої.

Порада: вітамін С дуже корисний для шкіри, тому зроби собі смачний напій – додай в графин з чистою водою пару шматочків свіжого імбиру. Залиш на ніч, а на наступний день насолоджуйся смаком чудодійної води.

8. Не допускати замерзання

Холодні температури дуже неприємні для всього тіла. Чим нижче градуси, то менше мікроциркуляція в клітинах і в той же час регенерація і отримання поживних речовин. Блідість обличчя може бути викликана почуттям холоду або замерзанням. Тому експериментувати з морозом не варто, завжди намагайся бути в теплі і підтримувати його – пийте чай, регулярного рухайтеся, прикладайте грілку, вкривайтеся пледом, обов’язково носіть теплі шкарпетки.

Порада: про шкоду від теплої і гарячої води ми вже писали вище, але якщо вона налита в пластикові пляшки, то шкіра від цього тільки виграє. Якщо ти замерзла, то лягай під ковдру і обклади себе теплими пляшками – тіло м’яко і безболісно розігріється. У застуди не залишиться жодного шансу!

Джерело