Супер Топ-модель по-українськи
Пишна сукня, яка займає половину знімального майданчика. Під ним – конструкція-неваляшка. А на тлі – полотна на хромакеї (технологія, що дозволяє змінювати фон, – прим. ред.) Саме таку картину застали учасниці “Супер Топ-моделі по-українськи” на Новому каналі, коли прийшли на чергове випробування.
Їхнє завдання – зняти соціальний ролик про проблеми нашої планети. Робили вони це під чуйним керівництвом ведучої Алли Костромічової та експерта Соні Плакидюк, а також режисера і visual-artist Андрія Рубця. На його рахунку – відеоінсталяція для Мадонни і групи KAZAKY, кліпи для співачки ЛУНИ і рекламні ролики на міжнародному ринку.
За задумом ролика, кожна з дівчат стала планетою, яка бореться з наслідками проблем, створених людьми. Це забруднення води і повітря, вирубка лісів, пожежі, браконьєрство тощо. Учасниця – це планета, яка більше не може терпіти проблеми, написані на полотнах. Її завдання – зірвати ці полотна, продемонструвавши міць, силу і полегшення від того, що проблема вирішена. — пояснила задумку Соня Плакидюк.
Супер Топ-модель по-українськи
Мета учасниць – не лише впоратися із завданням, а й змусити глядачів замислитися про глобальні проблеми.
Вірю в те, що кожен починає з себе. Наприклад, я сортую сміття, у мене є пляшечка, з якої п’ю, щоб не використовувати пластик. Про проблеми треба говорити. Якщо їх озвучує медійна, відома людина, це привертає увагу, — зазначила Алла Костромічова.
Учасниці працювали на хромакеї — спеціальному тлі зеленого кольору, який дозволяє вирізати фігури дівчат і підставляти їх на будь-яке інше тло. І тут почалися складнощі. По-перше, під час зйомки потрібно було відіграти сильну емоцію, не бачачи цілісної картинки. По-друге, полотна не можна кидати перед собою — в такому випадку майстер не зміг би промальовувати їх на постпродакшні.
Супер Топ-модель по-українськи
Та головна складність (принаймні, у фізичному плані) полягала в сукні. Під нею знаходилася особлива конструкція, в якій дівчата могли кружляти й виглядати, як планета. Працювала вона за принципом неваляшки – щоб дістати до полотна, потрібно було розгойдуватися в різні боки. Впоратися з таким завданням без фізичної підготовки дуже важко. Зате як гарно ця сукня виглядала! На його виготовлення в художників з костюмів пішло 26 метрів штор і два тижні роботи.
Сукня складається з кількох шарів. Верхній – спідниця-сонце з красивою тканини діаметром у шість метрів, під ним – фатиновий чохол, що тримав форму. І нижній шар зі спортивного біфлексу – він був закріплений по колу й тягнувся в різні сторони, щоб у дівчат була точка повернення. Тобто, вони падають вниз, а тканина їх тримає та “пружинить” назад, — пояснила головний художник з костюмів Людмила Бурлак.
Хто краще за всіх впорався із завданням, а кому взагалі не дозволили зніматися у конструкції-неваляшці, ти можеш дізнатися вже сьогодні о 19:00 на Новому каналі.
Нещодавно, учасниці СТМПУ повторили невдалі фотосесії зі своїх сезонів.